Nasi członkowie

Bez względu na trudności pokażemy na co nas stać

Konrad

"Jestem pomysłodawcą skompletowania drużyny i osobą odpowiedzialną za system odzysku i konstrukcję CanSata. Uwielbiam grać na mandolinie i robić zdjęcia".

Adam

"Jestem programistą, administratorem tej strony oraz osobą odpowiedzialną za dobór elektroniki wewnątrz CanSata. W wolnym czasie gram w tenisa stołowego, biegam i rozwijam umiejętności z dziedziny cyberbezpieczeństwa".

Jan

"Jestem odpowiedzialny za elektronikę w środku naszej sondy, mechanikę (w tym modelowanie 3D) oraz programowanie. W wolnym czasie zgłębiam tajniki cyberbezpieczeństwa i czytam kryminały".

?

"Jestem odpowiedzialny za organizację komponentów w środku puszki, optymalizację przestrzeni wewnątrz, projektuję i modeluję elementy trójwymiarowe puszki, a także programuję. W wolnym czasie interesuję się najnowszymi technologiami i grą w tenisa stołowego".

Kuba

"Jestem odpowiedzialny za design płytki PCB w środku CanSata, zarządzanie mediami społecznościowymi i oprawą graficzną naszego projektu. W wolnym czasie stremuję na twitch.tv i spełniam swoje inwencje twórcze".

Krzysztof

"Jestem odpowiedzialny za programowanie (głównie za komunikację między bazą naziemną, a sondą). Brałem udział w poprzedniej edycji projektu CanSat. W wolnym czasie programuję, fotografuję i jeżdżę konno".